BIP

Instytut Fizyki Molekularnej Polskiej Akademii Nauk

Zapraszamy 27 listopada na Noc Naukowców w IFM PAN

Noc Naukowców

27 listopada w ramach Nocy Naukowców w Instytucie Fizyki Molekularnej PAN rozpocznie się Noc dla Ziemi. Już teraz można zapoznać się ze szczegółowym programem na poznan.nocnaukowcow.pl/program-live/. Od godziny 16:00 zapraszamy do odwiedzenia Studia ON-LINE, a od 18:00 zaczynamy eksplorować Noc Naukowców 2020!

W ramach wydarzenia odbędą się premiery filmów, konkursy oraz wywiady z gośćmi. Wśród gości specjalnych zaproszonych do Studia jest Dyrektor IFM PAN Prof. dr hab. Zbigniew Trybuła.

Po obejrzeniu naszych filmów, koniecznie odwiedźcie stronę Nocy Naukowców 2020 w IFM PAN - ifmpan.poznan.pl/nocnaukowcow/, gdzie czekają na Was dyplomy i certyfikat uczestnictwa. Dla uczestników przygotowaliśmy również materiały bonusowe - aby uzyskać do nich dostęp należy na stronie ifmpan.poznan.pl/nocnaukowcow/youth.html wpisać fragmenty hasła, które znajdziecie w naszych filmach.

Program Nocy Naukowców 2020 w IFM PAN.

Serdecznie zapraszamy!

 Noc Naukowców 2020 - W Labiryncie Fizyki

 

Tło strony

Żel fizyczny utworzony przez żelator methyl-4,6-O-(p-nitrobenzylidene)-α-D-glukopyranozę z butanolem w stężeniu 2%, obraz z polaryzacyjnego mikroskopu optycznego